Studentët e IKN tek Panairi “Sigep” Rimini 2016

Studentet dhe Profesoret e Pasticerise se Institutit Kulinar Neranxi vizituan Panairin e Pervitshem me te madh te Pasticerise ne bote “Sigep” Rimini 2016.
Kompanite me te medha ne bote te lendeve te para per pasticeri, xhelateri, pralina, produkte brumi, etj. demonstruan nepermjet Chefave te pasticerive produktet dhe recetat e reja. Ky Show gjigand organizohet cdo vit ne Rimini te Italise ku vizitohet nga profesioniste dhe dashamires nga e gjithe bota.

Evente të tjerë

× Si mund t’ju ndihmojmë?