Studentët e IKN në hapjen e sezonit turistik Tepelenë

Instituti Kulinar Neranxi sot ishte zemra e festes ne celjen e sezonit te ri turistik Tepelena 2018!
Te pranishem ne kete event ishin Ministrja e Kultures Zj. Mirela Kumbaro, deputeti z. Blendi Çuçi dhe kryetari i bashkise Tepelene z. Termet Peçi.
Ata pershendeten studentet dhe stafin pedagogjik duke uruar sezon te mbare dhe per gjithe vizitoret dhe turistet!

Evente të tjerë

× Si mund t’ju ndihmojmë?