10 vjet Instituti Kulinar Neranxi

Instituti Kulinar Neranxi hapi dyert sot per 1000 studentet e rinj qe kane zgjedhur kete shkolle per te marre profesionin e jetes se tyre. Dita e pare e vitit te ri shkollor 2018-2019 perkon dhe me 10-vjetorin e krijimit te kesaj shkolle. Ndihemi krenare qe bejme realitet 1000 enderra te rinjsh e te rejash qe kane pasion kulinarine!
Suksese dhe vit te mbare, studenteve dhe stafit akademik!

Evente të tjerë

× Si mund t’ju ndihmojmë?