Instituti Kulinar

Neranxi

Lexo më shumë


Instituti Kulinar

Neranxi

Lexo më shumë


Gatime Klasat

Si mendojnë studentët Rreth nesh

Fabiola Manaj

Psh.une jam nje nga nxeneset e ketij instituti dhe jam e lumtur qe hapat e mi te pare te kulinaris
nisen ketu.Dua te falenderoj te gjith njrzit qe punojn per kete inst.por ne vecanti prof.qe na mesojncdo gje me shume perkushtim.

Piro Gogollari

#InstitutiKulinarNeranxi#Z.NikollaqNeranxi#mirenjohje te thelle per bujarine dhe zemergjeresine
Tuaj!Faleminderit qe e bete Djalin tim Andrea Gogollari pjese te stafit Tuaj,duke I dhene mundesine
te punoj krah Jush!Fale ndihmes Tuaj,fillon rrugetimi I tij ne jete si te gjithe moshataret e tij.Falenderime dhe Mirenjohje te thelle! Ju uroj mbaresi ne familje.
Me respekt Piro Gogollari

Eraldo Karepi

Falenderoj Institutin Kulinar Neranxi qe me dha mundesin e diplomimit dhe praktikes per dy vite dhe falenderoj edhe profesor Mentor Merjemaj dhe te gjith profesorat qe me kan ndimuar te arrij deri ketu

Jurgen Veizi

Falenderoj Institutin Kulinar Neranxi per kete mundesi te mrekullueshme qe na dha, dhe per kete eksperience te paharueshme.Falenderoj te gjithe profesorat e Instituti por ne vecanti prof Mentor Merjemaj

Xhenardo Zgura

Jam nje student i vitit te 2 i institutit kulinar Neranxi i Diplomuar por kam fatin , qe bashkpunoj perseri me Institutin Kulinar Neranxit dhe me prof Mentor Merjemaj ,falenderoj institutin per mundesin e mrekulleshme qe me ka ofruar.Instituti Kulinar Neranxi"Gjithmone nje hap perpara"

Denis Bedri Lushaj

Esht nje kenaqesi qe jemi pjes e insitutit kulinar neranxi, & me profesorat qe perfaqesojn shkollen qe japin maksimumin per cdo nxenes qe esht ne ate shkolle , dhe ofron praktiken ne shum bregdete te ndryshme te
shqiperis :) .faleminderit cdo profesor qe ka dhen maksimumin per ne :) Faleminderit dhe profesorit ton CHEF : Mentor Merjemaj

Erik Plaku

Krenar te jesh nxenes i Institutit Kulinar Neranxi,qe na ofron vec teoris edhe praktiken ne gjithe
bregdetin.. Falenderoj gjithe shefat dhe drejtuesit e Institutit ne vecanti Prof Chef Mentor Merjemaj

Dafina Xhani

Nje eksprerience e veç qe te ofron Instituti Kulinar Neranxi. Pas mbarimit te vitit te pare te shkolles me sukses me teori dhe prakike, marrjen pjes ne eksperienca si mbrenda ashtu dhe jasht vendit. Falenderoj te gjithe stafin e profesorave per mundesin qe na ofrojn, ne vecanti Shef, Profesor : @Mentor Merjemaj. Instituti Kulinare Neranxi " Gjithmone nje hap perpara

Vasil Llavdaniti

Eshte e vetmja shkoll qe te siguron praktiken dhe gjat veres ne bregdet me kushtet me te mira
Esht nje mundesi fantastike qe na jepet dhe falenderojm @InstitutiKulinarNeranxi gjithashtu dhe nje falenderim per profesor Mentor Merjemaj per besimin

Shihni Galerinë e Fotove

Me Anë të Kurseve Tona ju Mund të Bëni Këtë